Bizi Tanıyın

Başarımız ve şirket tarihimiz.

Online Mağazamız Hakkında

Kalıp, hırdavat ve sanayii sektöründe tedarik alanında faaliyet gösteren TKM ’nin misyonu insani değerleri ön planda tutmaktır.

TKM; 2012 ’den günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla kalıp, hırdavat ve sanayi sektöründe ürün temini yapan bir firmadır. TKM özellikle kalıp ve hırdavat malzemeleri konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız hırdavat, kalıp ve sanayii malzemeleri alanında mükemmel bir altyapı oluşturmuş, böylelikle bölgesinde en önemli tedarikçi görevini üstlenmiştir.
TKM; inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar satış ve müşteri memnuniyeti üzerine % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle sizlerle gerçekleştireceği tüm tedarik ve proje işlemlerini başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.
Vizyonumuz
Güven ; Pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite ; Her müşteri için TKM, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Satışını yapmakta olduğu ürünlerin kalite belgelerini inceler, müşterilerine en kaliteli ürünleri ulaştırmayı hedefler.
Mükemmellik ; TKM bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. “Sıfır Hata” politikası TKM için hem bir hedef hem de bir başarıdır.

Misyonumuz

Kalıp, hırdavat ve sanayii sektöründe tedarik alanında faaliyet gösteren TKM ’nin misyonu insani değerleri ön planda tutmaktır. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…

TDM MEDYA TARAFINDAN TASARLANDI @ 2020 tarafından geliştirildi.

1011 Müşteri Memnuniyeti
1025 Tamamlanan Siparişler
4 Takım Arkadaşlarımız
4 Ofisimiz
255 Tüketilen Kahve
156 Tasarım Çalışmaları

%100 Müşteri Memnuniyeti İçin Çalışıyoruz.

Müşterimiz her zaman değerlidir.

Bizimle İletişime Geçin

Ofis Bilgilerimiz

KOCAELİ

Sultan Orhan Mh. Hasköy Sanayi Sitesi 6. Blok No:29 Gebze/Kocaeli

Telefon : 0262 643 38 34
Email: info@teknikkalipmarket.com.tr

Fiyat Alın